Livestreaming en podcast

Onze werkwijze

Sinds maart 2020 veranderde ons leven drastisch. De vraag naar livestreams, podcasts en online evenementen reisde de pan uit. Het aanbod moet dus ook groeien.

SV Productions kan voor uw online event een mooie 4 camera livestream regelen met alles erop en eraan: van camerawerk tot een regisseur en audiotechnicus: het hele pakket! Dit kan op een locatie naar keuze, we zijn mobiel.

Natuurlijk kan het zo zijn dat u niet beschikt over een goede ruimte, daarom heeft SV Productions sinds juni 2021 een volledig operationele livestream/podcast studio om jouw online evenement goed te laten verlopen. Zo, nu heb je wat achtergrondinformatie, check snel onze diensten hieronder!

jouw online evenement livestreamen? Leuke podcast opnemen voor jouw medewerkers? Dat kan allemaal, en ook nog eens op een locatie naar keuze!

Licht, camera, 3,2,1, en we zijn live!
Een livestream is heel anders dan videoproductie. Alles gaat namelijk over de kabel direct door naar de streamingdienst. Geen ruimte om iets opnieuw op te nemen dus! Het vergt goede voorbereiding en een strakke planning. SV Productions is hét bedrijf om jouw livestream tot een goed eind te brengen. We hebben alle apparatuur in huis, zodat jij je alleen hoeft te bekommeren over de programma inhoud en de locatie.

Crew: 4/5 man

Livestream duur: maximaal 1,30 uur

Crew Gehele dag aanwezig (maximaal 8 uur)

Professionele belichting

Directe stream naar youtube, vimeo of ander streamplatform

Je krijgt van tevoren een link om naar je kijkers te sturen.

Hoogwaardige audio en beeldkwaliteit

We assisteren de dagvoorzitter in het praten voor de camera

Begeleiding van inhoud

Regie

Prijsindicatie: €2500

Kortom: de hele mikmak!

jouw online evenement livestreamen? Leuke podcast opnemen voor jouw medewerkers? Dat kan allemaal, en ook nog eens in een leuke, compacte studio speciaal ingericht voor het streamen en podcasten!

Licht, camera, 3,2,1, en we zijn live!
Een livestream is heel anders dan videoproductie. Alles gaat namelijk over de kabel direct door naar de streamingdienst. Geen ruimte om iets opnieuw op te nemen dus! Het vergt goede voorbereiding en een strakke planning. SV Productions is hét bedrijf om jouw livestream tot een goed eind te brengen. We hebben alle apparatuur in huis, zodat jij je alleen hoeft te bekommeren over de programma inhoud.

Crew: 3/4 man

Livestream duur: maximaal 1,30 uur

Voorbereidingstijd: 2,5 uur opbouw, 2,5 uur afbouw

Professionele belichting

Directe stream naar youtube, vimeo of ander streamplatform

Je krijgt van tevoren een link om naar je kijkers te sturen.

Hoogwaardige audio en beeldkwaliteit

We assisteren de dagvoorzitter in het praten voor de camera

Begeleiding van inhoud

Regie

Prijsindicatie: €2000

Kortom: de hele mikmak!

Check ons portfolio!